O firmie

Szanowni Państwo,

Plants Service jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem akcesoriów szkółkarskich wielu renomowanych firm europejskich. Nasza firma powstała w oparciu o doświadczenie zdobyte we współpracy z najbardziej renomowanymi szkółkami Niemieckimi. Plants Service współpracuje z wieloma szkółkami drzew i krzewów ozdobnych między innymi w Niemczech, Holandii, Belgii, Włoszech, Francji. Doświadczenie zdobyte na rynkach zachodnich wykorzystujemy w naszej działalności.

Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie producentom roślin ozdobnych najwyższej jakości produktów szkółkarskich takich jak nawozy, donice, kosze siatkowe do balotowania, bambusy, etykiety do roślin, dzięki którym Państwa produkcja może stać się jeszcze bardziej efektywna.

Stronę internetową, którą mają Państwo przed sobą kierujemy przede wszystkim do szkółkarzy, projektantów terenów zieleni, centrów ogrodniczych oraz wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi produktami szkółkarskimi.

Mamy nadzieję, że oferta zawarta na stronie Plants Service zainteresuje Państwa i przyczyni się do nawiązania obustronnie korzystnej współpracy.

Gwarantujemy doradztwo oraz fachową obsługę. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.